IPEGA PG-9023 PG 9023 Teleskopiskie Bezvadu Bluetooth Spēļu Kontrolieris Gamepad Spēle Spilventiņu Kursorsviru, lai Tālrunis/Pad IOS PC Gamecube

€27.04

€30.04

-9 %

Novērtējums 

27cm x 18cm x 9cm (10.63in x 7.09in x 3.54in)

gabals

0.44kg (0.97lb.)

Jauns

Pieejams

Kopīgot

SPP Izmantot:

1 Atveriet sadaļu Iestatījumi . Valoda un ievade ,Izvēlieties Ievades Metodi "GHTouch IM"

2 Atveriet programmu, "GHTouch" , Izvēlieties ierīci "ipega Paplašinot Game Controller" , pārbaude "virtuālo ekrāna pogas"

Izvēlieties Ievades Metodi "GHTouch IM" ,ierīce automātiski izveidotu savienojumu ar rokturi, pēc tam, kad

savienojuma pabeigšanas , LED indikators

3 Pēc tam, kad spēlei, nospiediet skaļuma palielināšanas ierīces vai rīkoties", Izvēlieties" pogu, pogu ikonas uz

ekrāna atbilstošās pozīcijas (Piezīme: Veiciet dubultklikšķi uz ikonas, lai uzstādītu izmērs), nospiediet taustiņu atpakaļ vai noklikšķiniet uz

ievades metodi, nosakot : Izmantojot kontrolieris spēlēt spēli vajadzētu tālrunis vai notebook ievades metodi noklusējuma, angļu valodas ievade (ios sistēmas, pārliecinieties, lai mainītu ievades metodi un pēc tam pārī. Ja tas nav iespējams, rokturis nedarbojas pareizi.)

Uzlādes kontrolieris : Piekļuve kontrolieris, lai 5V strāvas padeve uzlādēšana (DATORU, ierīci vai mobilo tālruni, strāvas adapteri). Procesā uzlāde, uzlādes indikators rokturis ir oranža un LED ir izslēgts pēc tam, kad pilnībā uzlādēts.

Ieslēgt/izslēgt personas datu apstrādātāja : Nospiediet "HOME" pogu 3 sekundes, līdz Bluetooth indikators ir izslēgts, tas nozīmē, slēgšanas ir veiksmīga. Ja tālrunis netiek atvienot no pāra savienojumu, kad pārziņa izslēgšanu. Vienkārši darīt to atkal,

Nospiediet "HOME" poga, lai par piecām sekundēm, līdz LED indikators mirgo sarkanā krāsā lēni. Tas nozīmē, ka rokturis ir ieslēgts (pēc noklusējuma pēdējā boot režīmā), zābaku, rokturis automātiski savienotas pārī ar tālruni savienojumu. Ja savienojumu neizdodas izveidot, rokturis automātiski izslēdzas.

Pievienojiet DATORĀ : Atveriet ierīces Bluetooth PC programma, un izvēlieties "X" vai nu režīmā var būt pārī ar( un nav Bluetooth PC ierīcēm ir nepieciešams, lai izmantotu Bluetooth uztvērējs ).

Piezīme: Lai mainītu pārziņa funkciju režīmā, lūdzu, izslēdziet kontrolieris pirmkārt un atcelt bluetooth savienojumu pārī , tad saskaņā ar darbības režīmā, lai aizstātu

Lietotāja Rokasgrāmata

Lietotāja Rokasgrāmata

X GamePad Režīmā : Tikai Android 3.2+ versija atbalsta šo režīmu. Kad rokturis ir izslēgta, vispirms nospiediet X taustiņu , pēc tam nospiediet SĀKUMA taustiņu . Bluetooth LED indikators zibspuldzes. Pēc tam rīkoties ieiet režīmā savienošanai pārī, un ieslēdziet tālruni un meklēt Bluetooth ierīces, Ipega Paplašināt Spēļu Kontrolleris, lai ierīces savienotu pārī. LED indikators ir ieslēgts pēc

sucessful pārī.

A. Tastatūras Režīms :(Android sistēmas un atbalsta dažāda veida simulatori), Kad rokturis ir izslēgta, nospiežot taustiņu , pēc tam nospiediet SĀKUMA taustiņu . Bluetooth LED indikators zibspuldzes un rokturi ieiet pāra izveides režīms. Ieslēdziet tālruni un meklēt Bluetooth ierīces, Ipega Paplašināt Spēļu Kontrolleris, lai ierīces savienotu pārī. LED gaismas ir par pēc veiksmīgas pārī.

B. iCade režīmi : tad, Kad rokturis ir izslēgta, vispirms nospiediet B taustiņu , pēc tam nospiediet SĀKUMA taustiņu . Bluetooth LED gaismas indikators flash, un rokturi ieiet pāra izveides režīms. Ieslēdziet tālruni un meklēt Bluetooth ierīces, Ipega Paplašināt Spēļu Kontrolleris, lai ierīces savienotu pārī. LED gaismas indikators ir ieslēgts pēc veiksmīgas pārī.

Y taustiņš ir divi režīmi : 1. SPP Režīmā(sistēmām ar virtuālajiem taustiņiem no spēles), 2. iPega spēļu galda(skatīt pielikumu)

1. SPP Režīms : pēc tam, Kad rokturis ir izslēgta, vispirms nospiediet Y taustiņš , pēc tam nospiediet SĀKUMA taustiņu , gaismas diodes zibspuldze un rokturi ieiet režīmā savienošanai pārī, ja savienošana pārī ir veiksmīga, LED gaismas indikators ir tur spilgti. Rokturi ir SPP režīmā; SPP mode prasa atbilstošu Android APP programmatūru, lai pabeigtu attiecīgo taustiņu kartēšanas funkcija.

Tagi: ipega pg-9023 pg 9023, Spēle Spilventiņu, kursorsviru, džoistiki, Lēti ipega pg-9023 pg 9023, Augstas Kvalitātes spēli spilventiņu, Ķīna kursorsviru, džoistiki Piegādātāju

Saderīgs Marku/Modeli Nav
Zīmola Nosaukums ipega
Interfeisa Tips Bluetooth
Iepakojums
Veids Spēļu vadāmierīces
Modeļa Numurs PG-9023

Piegāde par brīvu

Jūs varat arī patīk