Par mums

Laipni lūdzam Internet- veikalā www.ltko.lv!

Internet- veikals www.ltko.lv piedāvā kvalitatīvu produkciju Jums un Jūsu biznesa drošībai- tās ir videonovērošanas sistēmas, kas ļauj ierakstīt ne tikai pārvietošanos un kustību dotajiem objektiem, bet arī sejas.

Mūsu produkcijai ir apraksts latviešu un krievu valodā, tehniskā dokumentācija no ražotāja, ērts un saprotams interfeiss. Galvenais Internet resursa princips – nekā lieka!

Mājas lapā www.ltko.lv Jums ir iespēja uzdot jautājumus mūsu inženieriem, un uzzināt informāciju no montāžas līdz ekspluatācijas lietošanai. Uz visiem jautājumiem tiks sniegta kvalificēta atbilde. Gadījumā, ja Jums būs nepieciešama sīkākā konsultācija, Jūs varat zvanīt tieši no mājas lapas izmantojot Skype programmu.

Uz šo dienu mūsu pamata sortiments ir videonovērošanas sistēmas. Bet līdz gada beigām mēs plānojam to papildināt ar komunikācijas iekārtām.

Ka arī LTKO gatava paplašināt sortimentu pēc klienta pieprasījuma, tāpēc mēs būsim priecīgi Jūsu pasūtījumiem, gaidām priekšlikumus, un esam gatavi atbildēt uz jautājumiem.

Palīdzēsim piegādāt iekārtas mājās, birojā vai darba objektā. Pastāv arī iespēja izņemt preci mūsu Internet veikalā un nokonsultēties ar mūsu speciālistiem uz vietas.

Kā galveno mērķi izvirzām savu klientu vēlmju maksimālu apmierināšanu un katru klientu apkalpojam ar individuālu un pieeju!

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!